گروه صنعتی رابین متال
یکشنبه , اردیبهشت ۲ ۱۴۰۳
خانه / شمش سرب / قیمت نقدی شمش سرب باطری اراک

قیمت نقدی شمش سرب باطری اراک

قیمت نقدی شمش سرب باطری بستگی به مقدار حجم خریداری شده دارد. همچنین انواع ورق سرب رادیولوژی و نرم خالص آماده عرضه به اراک، تهران، تبریز و سایر شهرها دارد.

سرب استفاده های زیادی دارد در صنایع شیمیایی برای محافظت و ساخت باطری به کار می رود. همچنین به دلیل وزن مخصوصی که دارد برای جلوگیری از اشعه گاما در فیزیک هسته ای کاربرد فراوان دارد. حروف هایی که برای چاپ به کار می رود از سرب و آنتیمون ساخته شده اند.

قیمت نقدی شمش سرب باطری

انواع شمش سرب در بازار

سرب را در قالب ریخته و آن را به صورت شمش و ورقه در می آورند. یکی از کاربردهایی که ورق های سربی دارند تشعشعی بودن ورقه های آنهاست. امروزه بیشترین استفاده ای که از سرب می کنند در قسمت باطری سازی است. لازم به یادآوری است که شمش سرب انواع مختلفی دارد که عبارتست از:

  • شمش سرب نرم خالص
  • شمش سرب خشک
  • شمش سرب خشک آنتیموان
  • شمش سرب آلیاژی
  • شمش سرب خالص استاندارد
  • شمش سرب های گرید
  • شمش سرب کارگاهی

سرب فلزی نرم است که به رنگ خاکستری مایل به آبی است. وزن مخصوص نسبتا زیادی دارد و چکش خوار است. سرب به دلیل اینکه خاصیت انعطاف پذیری ضعیفی دارد زمانی که در معرض هوا قرار گیرد ظاهر آن خاکستری می گردد.

قیمت نقدی شمش سرب باطری

قیمت نقدی شمش سرب باطری در کشور

سرب از عناصر شیمیایی است که در رده فلزات قرار دارد و در طبیعت به شکل کانی یافت میشود. سرب کاربردهای مختلفی در صنایع حمل و نقل دارد که یکی از آن استفاده در ساخت باطری ها می باشد. قیمت نقدی شمش سرب باطری به عوامل متعددی از جمله مقدار خریداری شده دارد و قیمت آن کاملاً نقدی و خرید به صورت شرایطی تابع قوانین خاص می باشد.

قیمت نقدی شمش سرب باطری

صادرات شمش سرب نرم استاندارد

صادرات شمش سرب نرم استاندارد برای بسیاری از کشورها فراهم گردیده است. با توجه به اینکه در کشورمان معادن متعددی وجود دارد لذا فلز سرب به وفور یافت می شود. از ویژگی فلز سرب این است که به راحتی می توان آن را با فلز های دیگر آلیاژ نمود. هر سال چندین تن از شمش سرب برای بسیاری از کشورها از جمله چین، هند و حتی بسیاری از کشورهای اروپایی صادر می شود.

ШЩШЄ ШШЫЊШЇ Щ ЩЃШЩШґ ШЫЊЩ ЩШШЩЩ ЩЫЊШЄЩШЩЫЊШЇ ШЁШ ЩШ ШЇШ ШШШЄШЁШШ ШЁШШґЫЊШЇ:
ЩЩШЇЫЊ ЫЊЩШіЩЃЫЊ
ШШЩ ЩШЫЊ ШШШЄШЁШШЫЊ:
ШґЩШШЩ ЩЩШЁШЫЊЩ: 09128512511
ШґЩШШЩ ШЄЩЩЃЩ ШШШЁШЄ:02171053047
ШґЩШШЩ ЩЃЪШі:02171053049
ШўШЇШШі ЪШЩШЩ: Rabinmetal@
ЩѕШШіШЪЇЩЫЊЫЊ ШЄЩЪЇШШЩ: Rabinmetal1@
ЩѕШШіШЪЇЩЫЊЫЊ ЩШШЄШі ШЩѕ: ЪЩЫЊЪ ЪЩЫЊШЇ
ЩѕШіШЄ ШЩЪШЄШЩЩЫЊЪЫЊ: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

فروش شمش سرب در شیراز با قیمتی عالی و کیفیتی مناسب

فلز سرب بعد از طی مراحل مختلفی به شمش سرب تبدیل می شود. سرب از جمله فلزاتی است که در حین ذوب کردن آن علاوه بر اینکه شمش سرب از آن تولید شود. تولید شمش سرب در شه