گروه صنعتی رابین متال
دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۴۰۳
خانه / خاک روی / واردات خاک روی از ترکیه

واردات خاک روی از ترکیه

واردات خاک روی از ترکیه به ایران در سطح عمده می باشد. این شیوه معاملاتی زمانی انجام می شود که در معادن ما کمبود این مواد معدنی باشد که شرکت های بازرگانی در این زمینه فعالیت گسترده ای می کنند.

خاک معدنی به عنوان مواد اولیه در هر معدنی عنوان داده می شود که در کارخانه های مختلفی  به فراورده های آن فلز تبدیل می گردد. خاک روی نمونه ای بارز از این خاک های معدنی است که از معادن انگوران در استان معدنی زنجان استخراج می شود. این خاک ها در خاورمیانه خود را مطرح کرده است و همانند آن ها در این منطقه وجود ندارد.

واردات خاک روی از ترکیه

انواع خاک معدنی در ایران

در کشور ایران معادن بسیاری وجود دارد که سرشار از مواد معدنی می باشد. این معادن با توجه به تنوع فلزی که دارند می توانند ایران را در سیطح جهان به عنوان یک کشور معدنی معرفی کنند اتا حرفی برای مطرح کردن داشته باشد. خاک های معدنی کشورمان از نظر فراوانی به ترتیب زیر است که در ادانه ذکر می کنیم:

  • خاک معدنی آهن
  • خاک معدنی آلومینیوم
  • خاک معدنی مس
  • خاک معدنی روی

واردات خاک روی از ترکیه

عرضه خاک روی در ایران

با عنایت به این که خاک روی طی عملیاتی به کنسانتره به روی سولفوره و کنسانتره روی اکسیده تبدیل می شود و این دو کارایی بسیار زیادی دارند. برای فراوری این خاک معدنی هزینه های زیادی صرف می شود. این خاک ها علاوه بر واردات خاک روی به منظور تامین نیاز خریداران که همان کارخانه های معدنی هستند به طور عمده عرضه می گردند.

واردات خاک روی از ترکیه

واردات خاک روی از ترکیه

کشور ایران با وجود معادن بسیار به خصوص معادن انگوران استان زنجان در برخی مواقع به فعالیت های شرکت های بازرگانی احتیاج دارد. واردات خاک روی از ترکیه به ایران به راحتی انجام می شود تا در مواقعی که معادن جوابگوی نیاز کارخانه ها نمی باشد بتوان گامی برداشت و نیاز آن ها را بر طرف کرد. کشور هایی که واردات خاک روی از آن ها انجام می شود عبارتند از:

  • آسیای میانه
  • آفریقا
  • ترکیه
  • روسیه
  • ایتالیا
ШЩШЄ ШШЫЊШЇ Щ ЩЃШЩШґ ШЫЊЩ ЩШШЩЩ ЩЫЊШЄЩШЩЫЊШЇ ШЁШ ЩШ ШЇШ ШШШЄШЁШШ ШЁШШґЫЊШЇ:
ЩЩШЇЫЊ ЫЊЩШіЩЃЫЊ
ШШЩ ЩШЫЊ ШШШЄШЁШШЫЊ:
ШґЩШШЩ ЩЩШЁШЫЊЩ: 09128512511
ШґЩШШЩ ШЄЩЩЃЩ ШШШЁШЄ:02171053047
ШґЩШШЩ ЩЃЪШі:02171053049
ШўШЇШШі ЪШЩШЩ: Rabinmetal@
ЩѕШШіШЪЇЩЫЊЫЊ ШЄЩЪЇШШЩ: Rabinmetal1@
ЩѕШШіШЪЇЩЫЊЫЊ ЩШШЄШі ШЩѕ: ЪЩЫЊЪ ЪЩЫЊШЇ
ЩѕШіШЄ ШЩЪШЄШЩЩЫЊЪЫЊ: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

چالش‌ها و فرصت‌های سنگ روی در صنعت معدن

چالش‌ها و فرصت‌های سنگ روی در صنعت معدن   سنگ روی، یکی از ارزشمندترین فلزات …